|
@comek - problemem w Wiśle nie są trenerzy, tylko piłkarze. Ich niski poziom, wypalenie etc. wpływa niestety na ten zespół w sposób znaczący. Po drugie - w naszym klubie paradoksalnie to piłkarze stoją wyżej niż trener i to oni decydują kiedy kto ich trenuje. Zachowanie piłkarzy mające na celu umyślne wyrzucenie Probierza to skandal. A sama informacja o tym, że to Garguła stał za tym, by tego trenera wyrzucić powinna stanowić podstawę do dyscyplinarnego wyrzucenia Garguły z Wisły. Jest na to przepis.
W naszym klubie od wielu lat naszych piłkarzy traktuje się jak "panienki", a nie jak gości z jajami. Pokłosie tego wszystkiego widać obecnie jak na dłoni. Dokładając do tego politykę transferową Bednarza, a właściwie jej brak, mamy to co mamy, czyli brak wyników.
Paradoksalnie to Bednarz dokonał w poprzednim okienku o 6 transferów za dużo. Nikt oprócz Głowackiego nic tej Wiśle nie dał. Lepiej było nikogo nie zatrudniać(tzn. gdybym był Bednarzem i miał świadomość, że nie potrafię znaleźć dobrego piłkarza, to bym tego po prostu nie robił).
Kulawik jest dobrym trenerem. Po meczu z Lechem widać jego rękę. Trzeba mu dać spokojnie popracować. Chciałbym jednak by trener Kulawik zdecydowanie powiedział nie Gargule i zakończył tę telenowelę, która w rzeczywistości nic nam nie daje. Lepszy byłby Chrapek na zmianę z Szewczykiem niż Garguła. Niech trener Kulawik zacznie odważniej stawiać na młodych. Jeśli Cupiał ma się wycofać, to lepiej by mieli oni ogranie przed następnym sezonem.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
|