|
comek a razem ze Smudą Szymkowiak i Frankowski na trenerskiej ławce.Naprawde szkoda twego czoła i szkoda koła w które huknąłeś.Na pocieszenie jak długo C jest w Wiśle tak długo żaden trener nie zawita do Wisły trzy razy.Jeśli ktoś nie umie w Wiśle czegoś poukładać to Legionista a nie Kulawik który jak jego poprzednicy robili za tarcze dla Legionisty
|