Temat
:
Zagubiono/znaleziono
Wyświetl pojedynczy post
pawelxle
Junior Member
Od: 11.2012
Offline
#
1
03.11.2012, 19:29. Zagubiono/znaleziono
Witam. Nie znalazł ktoś wczoraj po meczu z Lechem, na trybunie G lub na sektorze G3 lub przed trybuną G dowodu rejestracyjnego od samochody? Będę wdzięczny za informacje.
pawelxle
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawelxle
Znajdź inne posty napisane przez pawelxle