Wyświetl pojedynczy post
pawelxle
Junior Member
 
Od: 11.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 03.11.2012, 19:29. Zagubiono/znaleziono
Witam. Nie znalazł ktoś wczoraj po meczu z Lechem, na trybunie G lub na sektorze G3 lub przed trybuną G dowodu rejestracyjnego od samochody? Będę wdzięczny za informacje.
Odpowiedz cytując