Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 03.11.2012, 19:23
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Ale o jakich mlodych do jasnej cholery wy gadacie?! Nie mamy mlodziezy. Mlodziez to nie sprawa zyczeniowa!
Zeby ta mlodziez byla to trzeba w tym kierunku pracy (scauting, szkolenie), a u nas tej pracy nie bylo. No ludzie, nasza "zdolna" mlodziez nawet na ME jest za slaba, a wy gadacie o ekstraklasie...

Na mlodziez to trzeba stawiac, ale jak sie ja ma. Czekaj gra juz kupe miesiecy, a w tym czasie nic nie pokazal. W tym samym czasie Furman, ktory gra od 2-3 miesiecy, zdobyl juz w ekstrakasie 2 bramki i zaliczyl 1 asyste. I nie byly to bramki/asysty na dobitke rywala, tylko kluczowe akcje.
Nowet taki Zyro, strasznie krytykowany przez legionistow, potrafi od czasu do czasu zrobic roznice w meczu.

Albo ten Linetty z Lecha. 17 lat, debiut, i juz odrazu cos tam pokazuje.


To jest mlodziez na ktora mozna stawiac. A nie na ludzi ktorzy w ME dostawali od kazdego. Bo sie do pilki nie nadaja. Tak po prostu.
Wszyscy tak sie zachwycaja Chrapkiem czy Szewczykiem, a Ci goscie maja jedno dobre zagranie na 90 minut. Poziom 1 ligi max.
Część wyjadaczy jest tak słaba, że trudno sobie wyobrazić gorszą grę.
Pytanie do Twojego ostatniego zdania - ile dobrych zagrań mieli wczoraj np. Garguła, Iliev, Fredek itp.?
Odpowiedz cytując