Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 03.11.2012, 15:30
Ale o jakich mlodych do jasnej cholery wy gadacie?! Nie mamy mlodziezy. Mlodziez to nie sprawa zyczeniowa!
Zeby ta mlodziez byla to trzeba w tym kierunku pracy (scauting, szkolenie), a u nas tej pracy nie bylo. No ludzie, nasza "zdolna" mlodziez nawet na ME jest za slaba, a wy gadacie o ekstraklasie...

Na mlodziez to trzeba stawiac, ale jak sie ja ma. Czekaj gra juz kupe miesiecy, a w tym czasie nic nie pokazal. W tym samym czasie Furman, ktory gra od 2-3 miesiecy, zdobyl juz w ekstrakasie 2 bramki i zaliczyl 1 asyste. I nie byly to bramki/asysty na dobitke rywala, tylko kluczowe akcje.
Nowet taki Zyro, strasznie krytykowany przez legionistow, potrafi od czasu do czasu zrobic roznice w meczu.

Albo ten Linetty z Lecha. 17 lat, debiut, i juz odrazu cos tam pokazuje.


To jest mlodziez na ktora mozna stawiac. A nie na ludzi ktorzy w ME dostawali od kazdego. Bo sie do pilki nie nadaja. Tak po prostu.
Wszyscy tak sie zachwycaja Chrapkiem czy Szewczykiem, a Ci goscie maja jedno dobre zagranie na 90 minut. Poziom 1 ligi max.
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 03.11.2012 o godz. 15:34.
Odpowiedz cytując