|
Bardzo słaby mecz dwóch słabych drużyn, który wygrała drużyna, która dostała prezent i go wykorzystała. U nas pozytywnie Boguski, do wylotu i to jak najszybszego, Fredriksen, Garguła, Wilk i wkurzajacy Melikson. O Czekaju nie wspomniałem bo to chyba jasane od dawna.
|