Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 03.11.2012, 15:17
Bardzo słaby mecz dwóch słabych drużyn, który wygrała drużyna, która dostała prezent i go wykorzystała. U nas pozytywnie Boguski, do wylotu i to jak najszybszego, Fredriksen, Garguła, Wilk i wkurzajacy Melikson. O Czekaju nie wspomniałem bo to chyba jasane od dawna.
Odpowiedz cytując