Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 03.11.2012, 14:46
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Wczorajszy mecz pokazał ile znaczy klasowy bramkarz. To co pokazywał wczoraj Burić, to klasa sama w sobie (kiedy nasz bramkarz wybroni nam jakiś mecz w którym przeciwnik jest zdecydowanie lepszy?!) . Pomimo słabej pierwszej połowy mecz mi się podobał, zwłaszcza Wilk i Jaliens (sic!) rozegrali dobre zawody. Dawno nie widziałem Wisły tak walczącej jak wczoraj. Brakło umiejętności i szczęścia.
Ze co Inny mecz widzialem...
Odpowiedz cytując