|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline
|
#137

03.11.2012, 14:46
|
Lysy napisał(a): 
|
Wczorajszy mecz pokazał ile znaczy klasowy bramkarz. To co pokazywał wczoraj Burić, to klasa sama w sobie (kiedy nasz bramkarz wybroni nam jakiś mecz w którym przeciwnik jest zdecydowanie lepszy?!) . Pomimo słabej pierwszej połowy mecz mi się podobał, zwłaszcza Wilk i Jaliens (sic!) rozegrali dobre zawody. Dawno nie widziałem Wisły tak walczącej jak wczoraj. Brakło umiejętności i szczęścia.
|
Ze co  Inny mecz widzialem... 
|
|