|
Wczorajszy mecz pokazał ile znaczy klasowy bramkarz. To co pokazywał wczoraj Burić, to klasa sama w sobie (kiedy nasz bramkarz wybroni nam jakiś mecz w którym przeciwnik jest zdecydowanie lepszy?!) . Pomimo słabej pierwszej połowy mecz mi się podobał, zwłaszcza Wilk i Jaliens (sic!) rozegrali dobre zawody. Dawno nie widziałem Wisły tak walczącej jak wczoraj. Brakło umiejętności i szczęścia.
|