Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20717
Stary 03.11.2012, 13:01
jabadabaryba napisał(a):Wyświetl post
Jak to powiedział jeden pan "chłopaki wiecie co? Chodzę na Wisłe od 25 lat i po raz pierwszy ku**a brakło keczupu. No nawet na keczup już nie mają ja pie***le"
tak dla jasnosci, bufetem zajmuje sie osobna firma a nie Wisła, idzcie do baroku na rynek lub kazimierz i sie poskarzcie ze w chuja walą
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując