jabadabaryba napisał(a):

|
Jak to powiedział jeden pan "chłopaki wiecie co? Chodzę na Wisłe od 25 lat i po raz pierwszy ku**a brakło keczupu. No nawet na keczup już nie mają ja pie***le"
|
tak dla jasnosci, bufetem zajmuje sie osobna firma a nie Wisła, idzcie do baroku na rynek lub kazimierz i sie poskarzcie ze w chuja walą
