Wyświetl pojedynczy post
jabadabaryba
Senior Member
 
Od: 06.2008
Skąd: Jarosław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20715
Stary 03.11.2012, 11:17
Jak to powiedział jeden pan "chłopaki wiecie co? Chodzę na Wisłe od 25 lat i po raz pierwszy ku**a brakło keczupu. No nawet na keczup już nie mają ja pie***le"
Odpowiedz cytując