Karherop napisał(a):

"Dzisiaj wątpimy, ale za dwa dni...."
"Wiemy w jakiej jesteśmy sytuacji, nie możemy się z nią pogodzić. Staramy się mobilizować bez względu na to, kto nas prowadzi. Była mobilizacja, ale nie wystarczyła, by chociaż zdobyć jeden punkt"
"Ciężko się wychodzi z dołka, szczególnie z takiego w jakim byliśmy, gdzie nie potrafiliśmy nawet stwarzać dobrych sytuacji"
Może posłużyć się klasykami:
"Wypada tylko przeprosić kibiców"
"Liga będzie ciekawsza"
Może również pobrać teksty od kolegów:
"Musimy tylko popracować nad skutecznością"
"Lechia(zamiennie każda drużyna) gra bardzo dobrze, oglądam ich mecze"