grzybek69 napisał(a):

Boiska treningowe, zaplecze, hmm.. fajna sprawa, ale w klubie w ktyorym nie potrafi ktoś ogarnąć czegoś tak prostego jak "bufet" to to o czym piszecie to jakieś sci-fi!
Wczoraj pomijam mielonego w bułce ale w przerwie na trybunie E (na dole nie wiem jak w pozostałych miejcach) brakło herbaty, cukru i to o dziwo w obydwóch pkt. gastronomicznych!
|
Po prostu klub dba o Twoje zdrowie, przecież nie od dziś wiadomo, że cukier to biała śmierć i trzeba go w pierwszej kolejności wyeliminować z diety
