|
Nie rozumiem tej histerii z ogrywaniem młodych do końca sezonu. Przypominam, że nie tyle jeszcze nie spadliśmy, co nie ma nas w strefie spadkowej. Dopóki o coś walczymy, takie apele są bezzasadne.
Poza tym, Karherop, obaj dobrze wiemy, że tu nie chodzi o sztuczne odmładzanie pierwszej jedenastki. Ci ludzie w Lechu nie wzięli się znikąd, a jeżeli u nas znający chłopaków od podszewki Kula nie robi rewolucji w składzie to sugeruje, że jednak starsi piłkarze są w stanie nam dać więcej.
|