Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 03.11.2012, 09:23
W drugiej połowie nie ma co ujmować walczyli i się starali, Lech się zamurował Buric wyciąga dwie niewyobrażalne sety Boguskiego,w pierwszej Melkson nie wykorzystuj 200% po asyście Boguskiego.
Ciężko jest to przyswoić bo często to się zdarza, brak nam jedynie skuteczności.Wczoraj kolejny pech w postaci Głowackiego wymuszona zmiana za Fredriksena i po pierwszych jego kontaktach z piłką już bylo wiadomo co będzie.
Jego występ wpierwszej połowie można porównać do pamiętnego Branco, w drugiej było już lepiej bo nie był taki widoczny.
Po raz kolejny o naszym wyniku stanowią jakieś detale i paradoksy.Sikorski z meczu na mecz pokazuje coś więcej, no ale jak to będzie rozwijane w takim tempie, to zanim się chłopak rozkręci w połowie umowa mu minie i pójdzie gdzieś w Podbeskidzie.
Odpowiedz cytując