Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26420
Stary 02.11.2012, 23:19
Mam windowsa 7. jeden oryginalny kod działa na 3 kompach... mój jest tym 3!!
miesiąc temu go zainstalowałem i wyskoczył mi teraz komunikat że windows jest nieoryginalny... :/ czarny pulpit z komunikatem itp. co zrobić żeby było normalnie... tak jak wcześniej. Mogę to jakoś wrócić do poprzedniego stanu?
Odpowiedz cytując