Mam windowsa 7. jeden oryginalny kod działa na 3 kompach... mój jest tym 3!!
miesiąc temu go zainstalowałem i wyskoczył mi teraz komunikat że windows jest nieoryginalny... :/ czarny pulpit z komunikatem itp. co zrobić żeby było normalnie... tak jak wcześniej. Mogę to jakoś wrócić do poprzedniego stanu?