Wyświetl pojedynczy post
bebeto
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: KAZIMIERZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 02.11.2012, 22:55
leyzer87 napisał(a):Wyświetl post
Nie do końca mogę się z tym zgodzić. Obydwie połowy były niezłe(druga lepsza), ale zapierdalania i ofiarności nie można chłopakom odmówić. Mimo ewidentnego błędu Fredriksen w drugiej połówce w ofensywie na plus. Dobrze Wilk i Czekaj. Tylko teraz będzie lipa, bo będziemy grać bez Czekaja, Głowackiego i Holendra.
A co mamy w tej chwili ? Litości... co za głupoty...
Odpowiedz cytując