leyzer87 napisał(a):

|
Nie do końca mogę się z tym zgodzić. Obydwie połowy były niezłe(druga lepsza), ale zapierdalania i ofiarności nie można chłopakom odmówić. Mimo ewidentnego błędu Fredriksen w drugiej połówce w ofensywie na plus. Dobrze Wilk i Czekaj. Tylko teraz będzie lipa, bo będziemy grać bez Czekaja, Głowackiego i Holendra.
|
A co mamy w tej chwili



? Litości... co za głupoty...