Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
cancer
Senior Member
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay
Offline
#
14517
02.11.2012, 21:47
Janusz94
napisał(a):
Wobecnej sytuacji jaka jest w naszym kochanym klubie nie ma za bardzo co marzyć o transferach gotówkowych tylko o piłkarzach którym kończą się kontrakty w grudniu bądź czerwcu 2013. Oto moje propozycje jak możemy zasilić klub
http://www.transfermarkt.pl/pl/marij...eler_6114.html
.
http://www.transfermarkt.pl/pl/sebas...ler_16300.html
http://www.transfermarkt.pl/pl/costa...ler_81160.html
http://www.transfermarkt.pl/pl/szymo...ler_45848.html
http://www.transfermarkt.pl/pl/arkad...er_100485.html
http://www.transfermarkt.pl/pl/abdou...ler_42941.html
. Jak widać wszyscy ci piłakrze w zimie mogą podpisać kontrakty z nowymi klubami już w styczniu ale traore z Lechii już może podpisać kontrakt z innym klubem. Jakby na to nie patrzeć każdy z tych piłkarzy odgrywa kluczową role w swoim zespole a sprowadzenie ich na Reymonta 22 byłoby ogromnym wzmocnieniem drużyny. Oczywiście większość z tych piłkarzy zapewne chciałaby wysoki kontrakt ale w lecie zejdą nam z kontraktu Iliev i Jaliens a Meliksona pewnie w zimie opchną na Genkova też będą szukali amatora więc spora kasa z ich kontraktow zostanie na nowych piłkarzy a przepuścić takie okazje które są za darmo byłoby grzechem. Jakby nie było w przyszlości klub mógłby każdego z nich dobrze spieniężyć a oto w tej chwili najbardziej chodzi panu Cupiałowi.
No jasne, że... nie :/
A tak na serio, to dobre typu, ale przecież nikt na to nie wpadnie i będzie jak zawsze... Co najwyżej tańsza i gorsza (czy to jest możliwe, żeby do Wisły takich "piłkarzy" ładować?) wersja Duńczyka...
cancer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cancer
Znajdź inne posty napisane przez cancer