Wyświetl pojedynczy post
Janusz94
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14516
Stary 02.11.2012, 20:45
Wobecnej sytuacji jaka jest w naszym kochanym klubie nie ma za bardzo co marzyć o transferach gotówkowych tylko o piłkarzach którym kończą się kontrakty w grudniu bądź czerwcu 2013. Oto moje propozycje jak możemy zasilić klub http://www.transfermarkt.pl/pl/marij...eler_6114.html . http://www.transfermarkt.pl/pl/sebas...ler_16300.html http://www.transfermarkt.pl/pl/costa...ler_81160.html http://www.transfermarkt.pl/pl/szymo...ler_45848.html http://www.transfermarkt.pl/pl/arkad...er_100485.html http://www.transfermarkt.pl/pl/abdou...ler_42941.html . Jak widać wszyscy ci piłakrze w zimie mogą podpisać kontrakty z nowymi klubami już w styczniu ale traore z Lechii już może podpisać kontrakt z innym klubem. Jakby na to nie patrzeć każdy z tych piłkarzy odgrywa kluczową role w swoim zespole a sprowadzenie ich na Reymonta 22 byłoby ogromnym wzmocnieniem drużyny. Oczywiście większość z tych piłkarzy zapewne chciałaby wysoki kontrakt ale w lecie zejdą nam z kontraktu Iliev i Jaliens a Meliksona pewnie w zimie opchną na Genkova też będą szukali amatora więc spora kasa z ich kontraktow zostanie na nowych piłkarzy a przepuścić takie okazje które są za darmo byłoby grzechem. Jakby nie było w przyszlości klub mógłby każdego z nich dobrze spieniężyć a oto w tej chwili najbardziej chodzi panu Cupiałowi.
Odpowiedz cytując