Wyświetl pojedynczy post
comek
Senior Member
 
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.11.2012, 18:37
ja też z Rabki, ale mamy komplet w aucie, wybacz, ale chyba nadal jeżdżą busy SZWAGROPOL do zakopanego, więc możecie się załapać. Do usłyszenia na R22!
Odpowiedz cytując