Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#815
Stary 02.11.2012, 18:28
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
chyba nową, jakoś nie mam zaufania do używanych części
W sumie to masz tu porównywarkę kart graficznych, włacznie z wynikami, poborem mocy, wydajnością. Ustaw sobie GeFoce6600 jako wartość z którą będziesz porównywał i porównuj wydajności w 3D Markach
http://www.benchmark.pl/komparator-gpu.html
Odpowiedz cytując