luke1906 napisał(a):

|
chyba nową, jakoś nie mam zaufania do używanych części
|
W sumie to masz tu porównywarkę kart graficznych, włacznie z wynikami, poborem mocy, wydajnością. Ustaw sobie GeFoce6600 jako wartość z którą będziesz porównywał i porównuj wydajności w 3D Markach
http://www.benchmark.pl/komparator-gpu.html