Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14515
Stary 02.11.2012, 17:50
Może lepiej, jakby Wisła dogadała się z Widzewem ws. Stępińskiego. Widzew sprzedałby go za 200-300 tys. euro do nas, a w zamian za następny transfer byłoby 50% dla Widzewa z zysku. Cuda można wymyślać, ale na młodych graczy trzeba stawiać. Stępiński chce grać, a u nas przy tak słabym ataku może by się sprawdził.
Odpowiedz cytując