Wyświetl pojedynczy post
lukas14
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14514
Stary 02.11.2012, 17:12
Może teraz Wisła spróbowała by zakontraktowac tego Deleva o którego sie tak starali jakis czas temu , jest bez klubu wiec nie bylo by pobroblemu .
http://www.transfermarkt.de/de/spas-...er_124869.html
Odpowiedz cytując