Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
matysiuk
Member
Od: 05.2011
Offline
#
10894
02.11.2012, 16:12
Na moje mniemanie, grasz na tę drużynę która przegrywa minimalnie np 0-1 u siebie do końca zostało jakieś 5-10minut i grasz kto pierwszy rzut rożny na gospodarzy albo coś w tym stylu..
Ale zobaczymy co nam raczy powiedzieć ekspert w tej dziedzinie
TYLKO WISŁA!
matysiuk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matysiuk
Znajdź inne posty napisane przez matysiuk