Wyświetl pojedynczy post
matysiuk
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10894
Stary 02.11.2012, 16:12
Na moje mniemanie, grasz na tę drużynę która przegrywa minimalnie np 0-1 u siebie do końca zostało jakieś 5-10minut i grasz kto pierwszy rzut rożny na gospodarzy albo coś w tym stylu..

Ale zobaczymy co nam raczy powiedzieć ekspert w tej dziedzinie
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując