|
Amika slaba i co z tego?
my nie gramy czegos wielkiego,wrecz przeciwnie-kazdy mecz to proba szukania przez Kulawika optymalnego skladu,czyli jesienne sprzatanie po Probierzu.
remis zly nie bedzie,ale gramy u siebie,i na R22 zawsze ma wygrywac Wisła
wszyscy na mecz!
|