Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 02.11.2012, 15:51
Amika slaba i co z tego?

my nie gramy czegos wielkiego,wrecz przeciwnie-kazdy mecz to proba szukania przez Kulawika optymalnego skladu,czyli jesienne sprzatanie po Probierzu.

remis zly nie bedzie,ale gramy u siebie,i na R22 zawsze ma wygrywac Wisła

wszyscy na mecz!
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując