|
Ja bym tak ustawił:
Pareiko - Jaliens, Głowacki, Czekaj, Bunoza - Chrapek, Wilk/Sobol, Melikson, Iliev - Boguski, Sikorski/Quito
I .... po ziemi panowie, po ziemi ....
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|