Wyświetl pojedynczy post
karas1983
Senior Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10892
Stary 02.11.2012, 14:28
A ja dalej twierdzę, że nie opłaca się grać na wyniki...
LUDZIE GRAJCIE RZUTY ROŻNE W KOŃCÓWKACH.

A swoją drogą, trafił ktoś wyższy kurs z pojedynczego zdarzenia?


Chociaż do mojego szwagra jeszcze trochę mi brakuje bo ten trafił kurs 101 grając za dychę na Turków jak przegrywali w 75 min. 0-2 w meczu z Czechami podczas EURO 2008.
Ostatnio edytowane przez karas1983 : 02.11.2012 o godz. 14:33.
Największym szczęściem jest mieć pasję...
Odpowiedz cytując