Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
mcickx
Junior Member
Od: 10.2005
Offline
#
26417
02.11.2012, 14:21
Ja w anglii miałem starter Lebary i min połączenia (do pl) kosztowała chyba 1p/min na domowe i 6p na kom wiec tanioszka, może warto w to zainwestowac
co do orange to niestety nie mam pojęcia...
pozdro
mcickx
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mcickx
Znajdź inne posty napisane przez mcickx