http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?p=1284707
Obejmijcie swoim "patronatem" ten temat, bo miarka się chyba przebrała. Najpierw obrażali się w politycznym, to teraz zawistne gnidy wyzywają ludzi od komuchów po innych tematach.
PS Zalinkowałem przypadkiem do konkretnego posta, ale chodzi mi o całokształt wypowiedzi w tym temacie

PS2 Nie jest, ale nie mam zamiaru wam słodzić, bo jesteście wszami pierwszego sortu. Pozdrawiam oschle.