Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3105
Stary 02.11.2012, 13:43
http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?p=1284707

Obejmijcie swoim "patronatem" ten temat, bo miarka się chyba przebrała. Najpierw obrażali się w politycznym, to teraz zawistne gnidy wyzywają ludzi od komuchów po innych tematach.

PS Zalinkowałem przypadkiem do konkretnego posta, ale chodzi mi o całokształt wypowiedzi w tym temacie
PS2 Nie jest, ale nie mam zamiaru wam słodzić, bo jesteście wszami pierwszego sortu. Pozdrawiam oschle.
Ostatnio edytowane przez Watts : 02.11.2012 o godz. 13:55.
Odpowiedz cytując