ArturBarlinek napisał(a):

|
witam, wiadomo ile biletów sprzedali? jaka frekwencja ?
|
Nigdy nie ma podawanej frekwencji z meczu, przed jego rozegraniem. Można jedynie wstępnie oszacować na podstawie wyprzedanych biletów. Jednakże nie jesteśmy w stanie tego zrobić ponieważ nie ma informacji, że na któryś z sektorów bilety zostały wyprzedane.