Kocur napisał(a):

Mimo wszystko pomysł nie jest zły, skoro na mecze jednej lub drugiej drużyny przychodzi po 5 tysięcy osób.
To na jedną będzie przychodziło 10 000. A jak drużynie będzie lepiej szło, to i może po 20 000.
Cóż przez tyle lat gówno z tego było, to może coś takiego wypali?
A jedna dobra drużyna więcej w lidze to lepiej niż dwie tragicznie słabe.