Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8008
Stary 02.11.2012, 13:15
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Jako ciekawostka:

http://www.weszlo.com/news/9565-FC_L...aszej_dyskusji








Ja bym połączył Wisłę i żydów zza miedzy - obstawiam że za kilka miesięcy taki pomysł się pojawi ...
Mimo wszystko pomysł nie jest zły, skoro na mecze jednej lub drugiej drużyny przychodzi po 5 tysięcy osób.
To na jedną będzie przychodziło 10 000. A jak drużynie będzie lepiej szło, to i może po 20 000.
Cóż przez tyle lat gówno z tego było, to może coś takiego wypali?
A jedna dobra drużyna więcej w lidze to lepiej niż dwie tragicznie słabe.
Odpowiedz cytując