|
Widzę, że padły tu propozycję aby Genkov dziś rozpoczął mecz w pierwszym składzie, były opcję i za i przeciwko tej tezie, inni woleli by zobaczyć Boguskiego.
Teraz zobaczymy co wymyśli trener Kulawik, być może uda mu się ''zaspokoić'' wszystkich kibiców, wystawiając -Genkova i Boguskiego - może to będzie recepta na obronę Kolejorza. Wysoki Genkov, będzie walczył w powietrzu absorbował obrońców Lecha, czym samym zrobi się miejsce dla szybkiego Boguskiego/ Ilieva/ Meliksona. Myślę, że pomysł gry dziś dwa napastnikami byłby dobrym rozwiązaniem. W końcu gramy u siebie i jeżeli chcemy wygrać, narzucić swój styl gry trzeba by zaryzykować i wystawić mniej więcej taki skład:
Pareiko - Jaliens, Głowacki, Czekaj, Bunoza - Sobolewski(Wilk), Garguła, Melikson, Iliev - Boguski, Genkov.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
|