Temat
:
Smoleńsk 2010
Wyświetl pojedynczy post
raztaman
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Offline
#
2688
01.11.2012, 21:56
ciekawe:
http://tupolew.blog.onet.pl/Raport-z...,ID405322708,n
http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/koc...nie_boli_/1527
raztaman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do raztaman
Znajdź inne posty napisane przez raztaman