QBAS napisał(a):

|
Piszecie, że zmieni się u nas w kwestii boisk treningowych jeśli Boniek zmieni przepisy licencyjne. Może w niewielkim stopniu tak ale moim zdaniem jeśli myślenie naszych włodarzy nie ulegnie zmianie to tak jak jest teraz, zacznie się kombinowanie, coś pożyczą, coś wynajmą, .
|
Wystarczy, że w wymogach licencyjnych znajdzie się zapis, który bardzo precyzyjnie określi co znaczy baza treningowa klubu ekstraklasowego - zparagrafem, że boisk "licencyjnych" nie można pożyczać i wynajmować, a PZPN da 2 letni okres karencji - wtedy nie będzie kombinowania. Banalnie proste rozwiązanie, tylko że nie leżące w interesie większości klubów ekstraklasowych
