Pablo84 napisał(a):

Ale w tym co piszecie, jedno nie wyklucza drugiego. Chodzą faktycznie plotki, że toczy się wewnętrzny spór na lini bul Komorowski -Tusk o kasę na kompanię, więc i nagle pojawiają się dziwne materiały, wycieki.Panowie zza kurtyny jak dla mnie ewidentnie chcą wrócić do opcji z Kwaśniewskim. -On ma miłą twarz, więc dla szarego Polaka to idealny argument.PR`owską otoczkę się zrobi.
Jeszcze raz Worcester. PROKURATURA niczego nie ZAPRZECZYŁA ANI NIE POTWIERDZIŁA. Prokurator wojskowy powiedział jasno. Spektometr jonowy wykrył dużo substancji, które moga być substancjami wybuchowymi, ale nie muszą.By poznać wyniki musi niby upłynąć pół roku, bo tyle czasu potrzeba by zbadac wszystkie próbki laboratoryjnie.Jak widac, coś jest na rzeczy bo ekspertyza zrobiona w USA potwierdza obecność substancji wybuchowej.
http://www.youtube.com/watch?v=F_bignArk5s
Edit:
Do tego poniżej.No mówiłem ci, żebyś się nie udzielał w tematach poważnych i zwyczajnie ludzi nie drażnił.Zobacz, tutaj już nikt cie nie traktuje poważnie, więc dlaczego nie wejdziesz sobie do tematu np o kawałach- bedziesz tam w swoim żywiole.
|
Prawda.
Jednak zauważ, że ja oceniam JK za zachowanie czysto polityczne. Życzę mu dobrze, bo jest jedyną alternatywą dla PO i koniec chorego układu, który panuje w dziedzinie polskiej polityki.
Politycznie strzelił sobie w stopę, mówiąc o morderstwie, ponieważ znów media mają możiwość pokazać go jako radykała. Ty i ja wiemy swoje, ale większość ludzi, którzy chodza na wybory kieruje się emocjami, dlatego JK dał powód reżimowym mediom, aby mogły kolejny raz na nich zagrać.
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym,
gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły,
jakież tu mogą być właściwie zmiany?
Tu tylko szpiclom coraz większe uszy
rosną, milicji — coraz dłuższe pałki,
i coraz bardziej pustka rośnie w duszy,
i coraz bardziej mózg się staje miałki.
Tu tylko może prosperować gnida,
cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ."
Janusz Szpotański