Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#578
Stary 01.11.2012, 11:01
Sprawa taka:

Nie zaliczyłem II semestru (I rok) na PK, czy jest możliwość, żebym się jeszcze jakoś zrekrutował na I semestr na jakimś kierunku na AGH czy PK? Czy muszę czekać do następnego roku akademickiego?
Odpowiedz cytując