Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2661
Stary 01.11.2012, 00:53
Przeniosłem, bo właśnie edytowałem, a osobne będzie bardziej czytelne chyba ...

Marszałek napisał(a):Wyświetl post
[...]


Cytat:
[...] Ale w przypadku naukowców szkodliwsze jest chyba określenie ignorant niż idiota.Bo idiota nic nie mówi"

... a to święta racja . Edit: tzn. zrozumiałem Cię odwrotnie. Oczywiście w pewnych sytuacjach milczenie jest złotem. Jednak milczenie w takiej sprawie, w sprawie tak wielkiej Tragedii jest wg mnie przejawem szkodnictwa. Właściwie, tchórzostwa środowiska tak zwanego naukowego. Ich "nauka" właśnie skapitulowała. Za cenę stołków.

I dlatego, że oficjalna "nauka" się wycofała z tego do czego została powołana, społeczeństwo jest w stanie bezrefleksyjnie łyknąć papkę bezdowodową. Właściwie legendę czyli raport bezdowodowy MAK wraz z polską przystawką, o której nikt w Świecie nie wie, że w ogóle istnieje [bo śledztwo formalnie prowadzi tylko Rosja - a to za sprawą Pana Miłościwie Nam Panującego Premiera] czyi tzw. Raport Millera.
Ostatnio edytowane przez yarow : 01.11.2012 o godz. 00:59.
Odpowiedz cytując