|
Czekam na analizę chemiczną [odczynnikową] szczątków. Prawdziwą analizę. To prawdopodobnie będzie coś, po czym opadnie bielmo z oczu nawet lemingom.
Ta dotychczasowa, to metoda detektorowa. Na razie.
Ostatnio edytowane przez yarow : 31.10.2012 o godz. 23:20.
|