Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#209
Stary 31.10.2012, 22:28
Co z tego, że ma jazdę?
Zaczynał jako kibic Legii, teraz jest dziennikarzem ale sentyment na pewno pozostał, co często widać w tendencji pisania.
Kowal jest za Legią.
A za Śląskiem to jest ten koleś 3 sortu co tam smażył artykuły o Lenczyku, on raczej nie pisał na weszlo od początku.. To tyle gwoli ścisłości.
Odpowiedz cytując