szprotson napisał(a):

ale jest też żenujące branie sobie do serca jakiejs ....a niewydrukowanej tabeli na weszło.
piszą bo piszą, stary, jak masz własne zdanie to co sie przejmujesz weszło.
|
Zresztą za tego "spalonego" zostali zjechani od góry do dołu w komentarzach.