Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Padrino
Member
Od: 08.2008
Skąd: Olkusz
Offline
#
26411
31.10.2012, 13:18
Wie ktoś czy są może przyjęcia do Huty im Sendzimira lub ewentualnie jakie spółki, oprócz Arcellor Mittal tam robią ?
Padrino
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Padrino
Znajdź inne posty napisane przez Padrino