Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 31.10.2012, 13:15
Nie biorę do serca, bez przesady. Brak obiektywizmu jednie mnie trochę irytuje ale daleko mi do przejmowania się prolegijnym portalem jakim jest wesz(L)o albo cana(L)em minus. Jedynie zwracam uwagę na kolejną interpretacje spornej sytuacji na niekorzyść Wisły w tych mediach.
Odpowiedz cytując