|
Nie biorę do serca, bez przesady. Brak obiektywizmu jednie mnie trochę irytuje ale daleko mi do przejmowania się prolegijnym portalem jakim jest wesz(L)o albo cana(L)em minus. Jedynie zwracam uwagę na kolejną interpretacje spornej sytuacji na niekorzyść Wisły w tych mediach.
|