Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2638
Stary 31.10.2012, 12:11
A mi sie wydaje, ze za glosno jest o tym trotylu zeby nagle z dnia na dzien przeforsowac teze o zamachu. Pewnie rozgrywana jest kolejna gierka i puszczanie famy o trotylu to kontrolowana sprawka. Za jakis czas okaze sie ze trotylu albo nie bylo, albo byl pozostalosciami z II wojny swiatowej czy .... wie skad i znowu bedzie mozna "srodowisku smolenskiemu" przykleic latke mitomanow, oszolomow itp I w ten sposob znowu mina miesiace (jak czytamy badanie probek potrwa pol roku - przez ten czas mozemy swobodnie sie klocic kto ma racje) na zwasnianiu polskiego spoleczenstwa. Dalej podzialy beda sie poglebiac, ci co twierdza ze to byl wypadek beda coraz bardziej nie lubic "krzykaczy" (bo przeciez ciagle tylko o tym Smolensku gadaja), a ci co twierdza, ze to byl zamach beda sie wkurzac na tych, ktorym sprawa zwisa. Najsmutniejsze jest to ze jak dla mnie glownym problemem nie jest to czy to byl zamach, wypadek, czy byl tam trotyl, pancerna brzoza, sztuczna mgla itd Glownym problemem jest olanie sprawy przez rzad Polski, oddanie sledztwa Ruskom, trzymanie wraku w Rosji, pomylki przy ekshumacji zwłok, no i "samobojstwa" ludzi niewygodnych. Za to powinno sie jebac rzad a nie spekulowac i wymyslac teorie na temat wypadkow/zamachow. Bo od 2,5 roku mnozy sie te teorie a na tacy leza fakty (wrak, sledztwo prowadzone przez Rosjan, samobojstwa). A mediom sie to mnozenie teorii podoba. Oni maja za zadanie dzielic Polakow wiec nic ich tak nie uszczesliwia jak Polacy, ktorzy sami sie dziela. Media nawet nie musza od 2,5 roku wymyslac tematow zastepczych. Maja temat prawdziwy, Smolensk, w ktorym wystarczy opisywac rewelacje PiSu i PO. Nic nie musza zmyslac, opisuja tylko rzeczywistosc, piekny scenariusz im napisalo zycie. Szkoda tylko, ze na tym scenariuszu traca Polacy a politycy jak zyli jak paczki w masle tak zyja nadal. Nie wydaje wam sie ze oni od zawsze graja na czas? Lubia .......ic o tematach zastepczych, nic nie robiac, nie posuwajac Polski do przodu, a kasa do kieszeni leci i leci
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując