Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 31.10.2012, 12:01
bukaj22 napisał(a):Wyświetl post
Przewidywanie tego co się może zdarzyć w kolejnym meczu naszej ligi , to wróżenie z fusów. Jeśli Lech zagra tak jak z Jagą , to myślę , ze szkoda jechać pod Wawel. Tej kopaniny nie dało się oglądać , bo gra Lecha była na poziomie Sucharów Suchy Las.

Jednak każdy mecz w naszej lidze , to inna historia. U nas nie ma niestety pojęcia , że jakiś zespół jest w formie. Bardziej , to przypomina uda się albo i nie... Osobiście wierzę , że nie zagramy w Krakowie takiej kaszany jak z Jagielonią i jakimś cudem uda się wygrać 1-0 z Wiślakami.
L, Górnik i Dysko jak dotąd dość regularnie i przyjemnie z tym, że wydaje mi się, że zwłaszcza G&D pociągną tak najdłużej do zimowego rozłożenia straganów.. A Was mam nadzieję pukniemy po prawdopodobnie mozolnej orce
Ach... gdzie np. te czasy kiedy mieliście Dolhę w bramce...
Odpowiedz cytując