Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 31.10.2012, 10:55
ale jest też żenujące branie sobie do serca jakiejs ....a niewydrukowanej tabeli na weszło.
piszą bo piszą, stary, jak masz własne zdanie to co sie przejmujesz weszło.

E: dobrze w takim razie "the chris" ze nie wiesz kto pracuje w Weszło i komu symaptyzuje.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 31.10.2012 o godz. 13:26.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując