Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2631
Stary 31.10.2012, 10:49
Chciałbym żeby gdzieś pojawił się tekst o przepiegu badania katastrofy lotniczej sztandarowego samolotu pasazerskiego rosyjskiej produkcji w Indonezji. Tam sprawa wyglądała na początku podobnie ponieważ samolot zamawiała Indonezja i na jej terenie doszło do katastrofy, był podobny konflikt odnośnie prowadzenia śledztwa w sprawie katastrofy, z tym że Ruscy po tej stronie barykady po której teraz jesteśmy my.

EDIT: Za to co dzieje się wokół tej katastrofy odpowiada tylko i wyłącznie rząd. Nieudolność i poplecznictwo Państwa Polskiego jest przerażające... Aż strach myśleć co w tym Państwie dzieje się na co dzień, nikt za nic nie bierze odpowiedzialności, a otaczanie się ekspertami w konkretnych dziedzinach to jakiś grzech...
A teraz też PIS który mówi że ma swoje źródła i poszlaki... Czemu skoro nie chcą tego upolityczniać, chcą jedynie prawdy, nie potrafią pokazać czym dysponują... Jedni warci drugich... Czekam na jednomandatowe okręgi wyborcze, może wtedy coś w tym kraju się zmieni.
Ostatnio edytowane przez gooro33 : 31.10.2012 o godz. 10:55.
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!


Odpowiedz cytując