I to jest własnie dlatego jeden z dwóch powodów dlaczego nie oddadzą śledztwa zachodowi.
NAWET jeśli nie wykryto by zamachu, to opinia publiczna jak i Europa dowiedziała by się o przeogromnych zaniedbaniach Polskiego rządu, a widomo czym by to skutkowało.
Po drugie, Rosja się na to nie zgodzi- a to dla Tuska świętość.Gdy Tusk będzi się rzucał, to być może wyjdą jakieś dokumenty, zdjęcia znajdą się świadkowie- i kto wie co się stanie
