|
Mnie polityka nie interesuje, ale w tym konkretnym przypadku w....ia mnie to ze strona polska zachowuje sie tak bojazliwie. Zginol Prezydent RP i dynda mi to kto nim byl, nie wazne nazwisko a wazne ze glowa naszego panstwa dlatego jest smierdzacy niesmak. Jak tak mozna dawac soba manipulowac rosyjskiej dziwce? Nie o taka Polske nasi rodzice walczyli, wstyd pozostaje obecnie...
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.
Cytat:
|
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
|
Radek Sobolewski
|