Próbki na obecność materiałów wybuchowych zostaną przekazane Rosjanom. Za pół roku otrzymamy jedyną możliwą i prawdziwą wersję.
Przypomnę, że śledztwo prowadzą Rosjanie i to ich wersja zawsze "pójdzie" w Świat. Tak jak dotychczasowy i jedyny oficjalny raport [MAK]. Zadbał o to Pan Prezes Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej.
Sama sprawa Katastrofy Smoleńskiej zaczyna "nadrabiać" kolejnymi wydarzeniami [niestety, ofiary ponoszone są nadal] posiadającymi prędkość hiper, jakby za okres "zastoju" oficjalnego milczenia ... Gdzieś w tle, czuć jakąś szczególną rozgrywkę [moje osobiste odczucie]
---------------------------
Jadwiga Staniszkis: "Młodzi ludzie, którym komunizm kojarzy się z absurdami i surrealizmem „Misia” Barei, dziś mogą poczuć coś z tamtej rzeczywistości. Strach, odwagę i cenę jaką się za nią często płaci. [...]"
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...wiadomosc.html