Wypowiedź por. Artura Wosztyla dotycząca słów z wieży w Smoleńsku zezwalających na podejście do 50 m., już po śmierci chor. Remigiusza Musia. Zwróćcie uwagę w jakim stanie psychicznym jest Ten Człowiek, jak drżą Mu ręce. Dziwnym trafem ktoś w ubiegłą niedzielę, już po śmierci chor. Musia wrzucił do internetu jego zeznania wraz z prywatnymi danymi wrażliwymi (pesel, nr dokumentów, nr tel., adres itp.).