lazy napisał(a):

Tylko żeby to ogarnąć trzeba trochę się wychylić z własnego ogródka. Niestety dzięki temu nieszczęśliwemu wypadkowi, Rosjanie będą mieli środki na 20 lat manipulacji sytuacją polityczną w Polsce. A Wy wciąż wierzycie że to Tusk ciągnie za sznurki... a pomylone ciała ofiar, makabryczne zdjęcia, plotko-przecieki ze śledztwa są efektem wytężonej pracy prawdziwie niezależnych dziennikarzy.
I Tusk i Kaczyński tańczą w rytm rosyjskiej muzyki, a całe polskie stadko polityków, dziennikarzy i samych obywateli im przyklaskuje. Ale cóż takie są skutki uprawiania polityki historycznej, zamiast zająć się gospodarką.
|
A to nowość ...odkąd to PO albo SLD uprawia /ło polityke historyczną? chyba antyhistoryczną to juz prędzej.
Sama w sobie taka polityka jest uprawiana przez wszystkie mocarstwa światowe od USA przez Chiny , Wiielką Brytanie ,Francję po Rosje bo sama w sobie gospodarka i jej jakość jest bezpośrednią pochodną patriotycznego- bądź anty patriotycznego - zarządzania nią przez obywateli ,w imie racji stanu i dobra wspólnego, z wyciąganiem wniosków z przeszłości . W przeciwnym razie najlepsze ustawy i najlepsi managerowie nie zostana wykorzystane tak jak powinny a wręcz spowodują szkody